Cess ile Ofisinize Değer Katın

OFİS-MAĞAZA DEKORASYONLARI

Mimarlık yalnızca bir sanat değil, aynı zamanda insanların yaşam biçimini değiştirip iyileştirebilecek bir hizmettir.

Tıpkı karakter ve kişilik gibi meslek seçimi de kimliği yansıtan parçalardan biridir. Seçilen meslek, hayatı yaşama şeklini doğrudan etkilediğinden bu şekli mümkün olan en yüksek kalitede ve konforlu şekilde kılmak önem taşır. Cess Mimarlık olarak uygun malzeme ile yaratıcılığı bir araya getirerek Ofis ve mağaza dekorasyonlarını en baştan dizayn edip müşterilerimizin hayatlarının çoğu kısmını içerisinde geçirdikleri ofislerini biricik tasarımla eşsiz olabilecek en konforlu şekle büründürürüz.

Ofis dekorasyonu için bütçe dostu bir seçim yaparken aynı zamanda eşsiz bir konfor da sağlayabilirsiniz. Konforu bir lüks olmaktan çıkartan tasarımlarımıza sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Kurumsal Kimlik Vurgusu

İşlerimizin dizaynını gerçekleştirirken kurumsal kimlikten taviz vermeyen bir perspektiften bakarız. Böylelikle, tasarımlarımızın şık görüntüsünün yanında kullanışlı olmasını ve bu sayede amacına uygun şekilde tasarlanmasını hedefleriz. Mağaza dekorasyonu ya da ofis içi materyallerin üretiminde daima müşteri önceliklerini üretim öncelikleri haline getirerek çalışırız.

Dekorasyon, bir sanatı andırmasının yanında mesleki öncelikleri de içerisinde barındıran bir alandır. Cess Mimarlık ekibi olarak, dekorasyon tanımını işlevsel yanları ile birlikte ele alırız. Bu sebeple bizler için, kullanışlı bir ürün üretirken onu şık kılmak, dekore etmenin temelini oluşturur. Cess Mimarlık dizayn yöntemleriyle bütçenizi koruyan planlama avantajlarından faydalanabilirsiniz.

17 valentis hali showroom dekorasyonu

09 eksen mobilya magaza dekorasyonlari

Ofis Dekorasyonu

Ofis dekorasyonu, içerisinde hem ofis çalışanlarının rahat edebildiği hem de alınan verimin hep yüksekte tutulmasını destekleyen bir role sahiptir. Bu sebeple, ofis içi dekorasyon seçenekleri, sade ve renkli şekilde yapılmaktadır. Aynı zamanda sportif bir görüntünün hedeflenmesi, çalışanların psikolojik olarak çalışmaya olan heveslerini artırırken düzenli yapısı ile saatlerce odaklanarak çalışmayı destekleyen formda olmalıdır. Cess Mimarlık, tüm ofis dekorasyonlarını bütçe ve çalışan dostu şekilde tasarlamaktadır.

Ortak Kullanımlı Çalışma Alanları

Ortak kullanımlı çalışma alanları, ekstra düzen ve hijyen pratiği gerektirmektedir. Bu sebeple az ve gerekli eşyaların bir arada bulunduğu bir ofis ortamı hazırlamak önem taşır. Ortak kullanılan ofis iç mekan dekorasyon materyallerinden masa ve sandalye gibi aksesuarların yalnızca gerektiği kadar olması ve birbirlerine göre konumları, çalışırken karışıklık çıkmasını önlerken çalışma arkadaşlarının birbirlerini olumsuz yönde etkilemelerine de izin vermez. Cess Mimarlık, ortak kullanım alanlarını dekore ederken psikolojik faktörlerden fiziki faktörlere kadar birçok durumu analiz ederek en uygun ve verimli dekorasyon işlemini gerçekleştirmeyi hedefler. Siz de Cess Mimarlık’ı seçerek verimli iş ortamını kolaylıkla sağlayabilirsiniz.

17 eksen mobilya magaza dekorasyonlari

Akustik Konfor

Sürekli yankı halinde olan bir akustiğe sahip alanda çalışırken en yüksek performansı göstermek mümkün değildir. Sesin emiliminin içerisine yerleştirilen eşyalarla sağlanması, ofis dizaynının büyük bir parçasıdır. Örneğin, ortak kullanım alanının etrafını tercihen ahşap eşyalar ile donatmak, akustik konforun artmasına olanak sağlar.

11 eksen mobilya magaza dekorasyonlari

09 predo ofis masa dekorasyonu

Doğal Işık Kullanımı

Doğal ışık, çalışma ortamının daha sıcak bir alan olmasına olanak tanırken çalışanların morallerinde olumlu etkiler gösterir. Bu sebeple iç mekânın güneş alıyor olması, çalışma odalarının konumu gibi etkenler, dekorasyon konusunda önem taşır. Doğal ışık kullanımı, ofis dekorasyonundan alınan verimi artırır.

24 eksen mobilya magaza dekorasyonlari

Doğru Aydınlatma ve Işık Seviyesi

Işık seviyesinin gözü ağrımasında etkisinin olması sebebi ile doğru renkte ışık tercih etmek önemlidir. Doğru aydınlatma tekniği için ofisin içerisindeki özellikle okuma ve yazma işlerinin yapıldığı alanın bilgisi alınır ve ışık o alanın arkasında kalacak şekilde yerleştirilir. Böylelikle ofis odası dekorasyon işi, aydınlatma önceliği ile birlikte ele alınarak çalışma veriminizi artırır.

Image link

Ofis-Mağaza Dekorasyon projesine ihtiyacınız var ? Formu doldurmaya başlayın!

Avukatlık ofisi dekorasyon yöntemi, yapılan işin saygınlığı ve ciddiyetinden geçer. Avukatların ve ekip arkadaşlarının içerisinde çalışabileceği kadar konforlu olduğu ancak müvekkillerinin de onları ziyaret edebildiği bir görüntüye sahip olmalıdır. Bu sebeple, sade ve aynı zamanda şık bir konsept, avukat ofis dekorasyon tasarımı için uygundur.

Giyim mağazası dekorasyonu, müşteri öncelikli tasarlanırken, ürün mağazası tasarımında önem sırası değişiklik gösterir. Cess Mimarlık, ürün mağazalarının tasarımını üstlenirken, belirli ürünlerin sergilendiği alanın dizaynına önem verir. Bu sayede, müşteriler ve ürün eş zamanlı olarak özel kılınabilir. Cess Mimarlık, mağazanızın en uygun ve verimli şekilde dekore edildiğinden emin olacak şekilde süreci işletir. Mağaza dekorasyonunda önemli olan diğer etkenler şunlardır:

Vitrin Tasarımı
Vitrin tasarımı, yalnızca en güzel ürünlerin sergilendiği alanı yansıtmaz. Ayrıca, firmaların, sahip oldukları seçenekleri müşterilere tek bir anda sunabilmelerinin bir yoludur. Vitrinde bulunan aksesuarların birbirine yakınlığından dışarıdan bir gözle bakıldığında fark edilme oranına kadar ince ve detay düşünerek işini özenle yapan Cess Mimarlık, müşterilerinin her türlü ihtiyacına kulak verir.

Renk Kullanımı
Renk kullanımı hem vitrin alanında hem de genel tasarımda etkilidir. Dekore edilen alanın daha geniş ya da uzun bir görüntüye sahip olmasına renkler aracılığı ile karar verebilen Cess Architecture, alanın eksik yönlerini bir avantaja çevirir. Bu sayede, yalnızca renk değişimi sağlayarak alanın yepyeni bir görüntüye sahip olmasını sağlar. Müşteri dostu fiyatlarla çalışan Cess Mimarlık ekibinin hizmetlerinden yararlanmak için internet sitesi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Ürün Odaklı ve Destekleyici Deneyimler
Müşterinin satın alımının ve satın alma deneyiminin iyileştirilmesi, mağaza tasarımının etki alanlarından biridir. Mağazanızdaki ürünlerin sergilenme yöntemini zenginleştirerek satın alınımını artırırken hitap ettiğiniz kitlenin devamlılığını sağlamak adına Cess Mimarlık ile iletişime geçebilir, uygun fiyatlarla lüks hizmet sahibi olabilirsiniz.

Online Ofis-Mağaza Proje Sürecimiz

Ön Görüşme

Zoom, Google Hangouts ortamında videolu yada sesli görüşme ile taleplerinizi dinliyoruz, tasarım öngörülerinde bulunuyoruz

Mimari Proje

Mekanın rölevelerini veya autocad ortamında 2d çizimlerinizi inceliyor, tasarım fikirleri geliştiriyoruz.

Yerleşim Planı

2d üzerinde duvar projeleri hazırlıyor, mobilya tefrişlerini ergonomik olacak şekilde yerleştiriyor, ve fonksiyonel mekanlar oluşturuyoruz.

Konsept Belirleme

Kullanıcıların istek, ihtiyaç ve hobilerine uygun olarak iç mekan konsepti belirliyoruz. Bir tasarım dili oluşturuyoruz.

Eskizler

Ekip olarak bilgisayar ortamında 3 boyutlu modellemeye geçmeden önce, fikirlerimizi eskiz ortamında geliştiriyoruz.

3D Modelleme

Eskiz ortamında ortaya çıkan iç mekan fikirlerimizi, gerçek ölçüler ile 3D olarak modelleyerek, uygulama öncesi mekanınızı tüm detaylarıyla görmenizi sağlıyoruz.

Realistik Render

Uygulamada kullanacağınız tüm ürünleri 3D çalışmalarımızda kullanıyoruz. Örnek daire uygulama aşamasında, satış kataloglarınızda, sosyal medya reklamlarınızda kullanabileceğiniz yüksek çözünürlüklü realistik render hizmeti veriyoruz.

Teslim

Projenizi onayladıktan sonra, tüm imalat dosyalarınızı teslim ediyoruz.

Her ölçekten Mükemmel Referanslara sahibiz!

ref alka
ref yasin kaplan
ref leisure
ref medical
ref sebzeci
ref yigit
Image link

Diğer Hizmetlerimiz

İhtiyacınız olan dekorasyon hizmetlerimizden birisini seçerek bizlere ulaşabilirsiniz.

Previous slide
Next slide
5/5 - (2 votes)
Bizi arayın

Hafta içi 09:00-18:00

Bize Mesaj Gönderin

7/24 bizimle iletişime geçebilirsiniz

Ortalama yanıt süremiz: 15 dakika
Hızlı İletişim Formu

Ekibimiz en kısa sürede cevap verecektir.

Ortalama Yanıt Süremiz: 1 İş günü