Cess ile Villanıza Değer Katın

VİLLA DEKORASYON PROJELERİ

Mimarlık yalnızca bir sanat değil, aynı zamanda insanların yaşam biçimini değiştirip iyileştirebilecek bir hizmettir.

Günümüzün şartlarında ev algısı ve beklenti oldukça değişti. Üst üste ve sıkışık halde inşa edilmiş evler yerine kendi bahçesi olan müstakil villa sınıfındaki evlere talep artmış durumda. Villa dendiği zaman ilk olarak akılda canlanan Rönesans mimarisindeki dubleks yapılar olur. Cess Mimarlık olarak, modern ve klasik villa dekorasyonları konusunda müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerde, hayal gücünün yettiği her tarzı villa dekorasyonlarında uygulayabilmekteyiz.

Modern Mimari

Modern villa dekorasyonları için aktüel yaşam tarzını yansıtan ve günün teknolojisini takip eden bir mimari tarz kullanmaktayız. Villa dekorasyonu için kullandığımız tüm eşya ve aksesuarları güncel döneme ait olanlar arasından seçeriz. Modern villa tasarımları bu doğrultuda uzman iç mimarlarımız tarafından müşterinin gereksinimleri göz önünde bulundurularak yapılır.

Günümüzde müşterilerimizin en çok talep ettiği ve bizim de en çok uyguladığımız mimari tarz modern mimari tarzıdır.

33 royal garden luks ornek daire dekorasyonu

02 mirza modern villa antre hall dekorasyon fikirleri

Modern ve Klasik Villa

Villa dekorasyonu söz konusu olduğunda temelde iki gruba ayırıyoruz; klasik ve modern villa dekorasyonu. Klasik villayı en basit şekilde gösterişli bir dekorasyon olarak tarif edebiliriz. Modern villa dekorasyonları için ise minimalist bir iç dekorasyondan söz edebiliriz.

Her iki tip villa dekorasyonu için de kendine has özellikleri kendine has renkler ve mobilya tarzları uyguluyoruz. Villa projeleri hazırlanırken tasarım ve uygulama esnasında dikkat edilmesi gereken en önemli unsur çalışılan mekanın doğru kullanımıdır. Bu yüzden Cess Mimarlık olarak bünyemizde bulunan mimarlarımızla üzerinde önemle durduğumuz iki husus bulunur. Bu hususlar şunlardır:

  • Kullanılacak her malzemenin birbiriyle uyum içinde olmasına önem veririz.
  • Seçilen konseptin bütünlüğünün bozulmamasına çok dikkat ederiz.

Çalışma prensiplerimiz kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti önceliklidir.

Dekorasyon Örnekleri

Villa tasarımınızda risk almak istemiyorsanız modern bir tasarım en ideal olanıdır. Modern bir tasarım ile aydınlık bir görüntüye kavuşmanızı sağlayabiliriz. Daha önce yapmış olduğumuz villa dekorasyon örneklerinde çalışmalarımızı incelemeniz mümkündür.

13 ks luks yatak odasi dekorasyonu

01 ks luks erkek genc dekorasyonu

Villa Dekorasyon Uygulama Görüntüleri

Lüks villa dekorasyon çalışmalarımızda her tarzda tasarımlara yer vermekteyiz. Modern, country, klasik, rönesans, gotik, barok, post modern gibi birçok tarzda çalışmalarımız mevcuttur. Ayrıca, müşteri talebine göre karışık tarzda villa dekorasyon çalışmaları da yürütmekteyiz.

Villa Dekorasyon Sonrası

Mimarlarımızca tasarlanmış ve tamamlanmış birçok projemizin son hallerini inceleyebilirsiniz. Üzerinde çalıştığımız tüm villa dekorasyonlarında müşterilerimizin ihtiyaçlarını düşünerek çalışmaktayız.

43 royal garden luks ornek daire dekorasyonu

24 sarmasik konaklari ornek daire ev dekorasyonlari

1-) Villa Dış Cephe Dekorasyonları

Villa mimari tasarımlarında en göze çarpan yerin hiç şüphesiz dış cephe dekorasyonları olduğunu biliyoruz. Dış cephe uygulamalarında yapılan tasarımları belli bir program düzeninde yapmaktayız. Villalar özel yaşam alanları oldukları için burada yaşayacak bireylerin konforunu esas alarak tasarımlarımızı yapıyoruz.

Villa dış cephesinde uygulayacağımız mantolamayı sadece dekoratif olarak düşünmüyoruz. Doğru bir şekilde yapacağımız mantolamanın hem dekoratif olarak isteğimize cevap vermesi hem de ısı yalıtımı ihtiyacını karşılaması önemlidir. Bunu oldukça önemli bir hedef olarak görüyoruz. Villa dış cephe mantolamasında kullandığımız malzemelerimizin özellikleri şunlardır:

  • Yüksek mukavemetlidir.
  • B1 sınıf alev almaz özellikte strafor köpük malzemelerdir.
  • İleri seviye görsel tasarım özelliktedir.
  • Kaliteli ama uygun fiyatlı ürünler olup, kullanıcı dostudur.

Bu özellikler villa dış cephe dekorasyonunda kullanılacak tüm malzemelerimiz için geçerlidir.

2-) Villa İç Dekorasyonları

Villa iç dekorasyonu sizi aynen yansıtmalı ve evde sizi yaşatmalıdır. Villanız seçeceğiniz mimari dekorasyon tarzına göre tasarlanacak, buna göre malzeme ve mobilyalarla uygulama yapılacaktır. Seçimini klasik villadan yana kullanan müşterilerimiz için daha gösterişli bir görünüm elde edilecektir. Modern bir villa seçimi yapan müşterilerimiz içinse kullanılacak malzeme ve mobilyalar daha güncel ve minimalist seçilecektir. Renkler de istediğiniz tarz doğrultusunda size sunulmaktadır. Örneğin modern ve minimalist bir proje için şunları sayabiliriz:

  • Beyaz ile krem rengi veya gri ile mavi tonları çoğunlukta kullanmaktayız.
  • Yerlerde halı yerine kilim veya paspas kullanırız.
  • Ağırlıklı olarak ahşap görünümlü seramik kullanırız.

Duvar dekorasyonunda doğal malzemeler kullanırız.
Klasik villa dekorasyonunda ise daha ağır ve gösterişli malzeme ve parçalar kullanılmaktadır.

45 sarmasik konaklari ornek daire ev dekorasyonlari

36 sarmasik konaklari ornek daire ev dekorasyonlari

Villa İç Dekorasyon Örnekleri

Lüks villa dekorasyonları işlerinde, proje aşamasından itibaren müşteri ile birlikte hareket etmekteyiz. Tüm tasarımlar ve uygulamalar ev sahibinin ihtiyaçları doğrultusunda yapılmaktadır. Müşteri dilerse önceden hazırlanmış villa dekorasyon örnekleri arasından beğendiği bir çalışmayı da seçebilmektedir.

Image link

Villa Dekorasyon projesine ihtiyacınız var ? Formu doldurmaya başlayın!

Online Villa Proje Sürecimiz

Ön Görüşme

Zoom, Google Hangouts ortamında videolu yada sesli görüşme ile taleplerinizi dinliyoruz, tasarım öngörülerinde bulunuyoruz

Mimari Proje

Mekanın rölevelerini veya autocad ortamında 2d çizimlerinizi inceliyor, tasarım fikirleri geliştiriyoruz.

Yerleşim Planı

2d üzerinde duvar projeleri hazırlıyor, mobilya tefrişlerini ergonomik olacak şekilde yerleştiriyor, ve fonksiyonel mekanlar oluşturuyoruz.

Konsept Belirleme

Kullanıcıların istek, ihtiyaç ve hobilerine uygun olarak iç mekan konsepti belirliyoruz. Bir tasarım dili oluşturuyoruz.

Eskizler

Ekip olarak bilgisayar ortamında 3 boyutlu modellemeye geçmeden önce, fikirlerimizi eskiz ortamında geliştiriyoruz.

3D Modelleme

Eskiz ortamında ortaya çıkan iç mekan fikirlerimizi, gerçek ölçüler ile 3D olarak modelleyerek, uygulama öncesi mekanınızı tüm detaylarıyla görmenizi sağlıyoruz.

Realistik Render

Uygulamada kullanacağınız tüm ürünleri 3D çalışmalarımızda kullanıyoruz. Örnek daire uygulama aşamasında, satış kataloglarınızda, sosyal medya reklamlarınızda kullanabileceğiniz yüksek çözünürlüklü realistik render hizmeti veriyoruz.

Teslim

Projenizi onayladıktan sonra, tüm imalat dosyalarınızı teslim ediyoruz.

Her ölçekten Mükemmel Referanslara sahibiz!

Spotify
airbnb
pixfort
nike
netflix
ref hasirci
Image link

Diğer Hizmetlerimiz

İhtiyacınız olan dekorasyon hizmetlerimizden birisini seçerek bizlere ulaşabilirsiniz.

Previous slide
Next slide
5/5 - (3 votes)
Bizi arayın

Hafta içi 09:00-18:00

Bize Mesaj Gönderin

7/24 bizimle iletişime geçebilirsiniz

Ortalama yanıt süremiz: 15 dakika
Hızlı İletişim Formu

Ekibimiz en kısa sürede cevap verecektir.

Ortalama Yanıt Süremiz: 1 İş günü