Cess ile Dairenizi Değerinde Satın

CAFE RESTORAN DEKORASYONU

Mimarlık yalnızca bir sanat değil, aynı zamanda insanların yaşam biçimini değiştirip iyileştirebilecek bir hizmettir.

Cafe ve restoranlar, sevdiklerinizle keyifli ve kaliteli vakit geçirmek için tercih edebileceğiniz mekanlardandır. İşletme sahipleri, müşterilerine sundukları hizmet kadar cafe ve restoranlarının dekorasyonuyla da beğeni kazanmalıdır. Konsepte uygun tasarımlar ve etkileyici dekorasyon fikirlerinin uygulanmasıyla insanların müdavimi olacağı ve aidiyet hissi yaşayacağı ortamların oluşması mümkündür.

Cess Mimarlık, her müşteri kitlesine ve her işletme konseptine hitap eden projeleri hayata geçirmektedir. İnsanların aileleri, arkadaşları veya kendileriyle vakit geçirerek yorgunluklarını attıkları cafe ve restoranlar, bizim için en değerli proje alanlarıdır. İşletmelerin rekabet ortamında kendine has dekorasyonuyla ön plana çıkması ve müşterilerinin keyifli vakit geçirerek mutlu ayrılacakları mekanları tasarlamak, öncelikli hedefimizdir. Siz de kaliteli atmosferi olan işletmenizi tasarlamamız için örnek cafe restoran projelerimizi inceleyerek konseptlere göz atabilirsiniz.

Küçük Kafe Dekorasyonu

Küçük kafe konsepti, son yılların en popüler cafe dekorasyonları arasında yerini almaktadır. Müşterilerin bazıları geniş ve ferah mekanlarda vakit geçirirken, bazıları küçük ve samimi mekanlara gitmeyi tercih eder. İşletmeniz, kısıtlı bir alana sahipse küçük kafe dekorasyonu projelerimizi incelemelisiniz.

Cess Mimarlık küçük kafe tasarımları, rahatlık ve şıklığı bir arada sunmaktadır. Her biri ayrı özenle seçilen ve fonksiyonel olan eşya seçimleriyle dekore edilen kafeler, en keyifli projelerimizdendir. Modern dokunuşlarımız ile kendimizden bir şeyler katarak hazırladığımız mekanlar, kaliteli ve huzurlu vakit geçirmeniz için tasarlanmaktadır.

medicafe kafe ic dekorasyonlari 11

medicafe kafe ic dekorasyonlari 1

Cafe Dekorasyon Örnekleri

Cess Mimarlık, özenle çalıştığı her cafe dekorasyonu projesinde, farklı bir ruhu yansıtmaktadır. Her mekan, kendine özgü bir tasarıma sahip olmalıdır. Çünkü her biri farklı bir amaç için dekore edilmektedir. Tamamladığımız tüm projeler, işletme sahiplerinin hayal ettiklerinin bizim mimari bilgimizle birleşiminden oluşmaktadır. Zira mimarlık, yaratıcılık ve bilgi birikiminin esas alındığı bir disiplindir.

Arkadaş gruplarının kahve içerken eğlenceli vakit geçirecekleri küçük kafeler, tüm ailenin birlikte olduğu ve lezzetli yemeklerin yendiği mekanlar, geleneksel mutfakların sunulduğu döner ve kebapçılar… Kafeler, en fazla konseptin kurgulanabileceği mekanlardandır. Her biri farklı arayışlara hizmet eden şık ve estetik tasarımlar, dileyen herkesin keyifle vakit geçirebileceği bir ortam bulabilmesini hedeflemektedir.

Cess Mimarlık’ın modern ve yenilikçi bakış açısıyla harmanlayarak tasarladığı kafe konseptleri, birbirinden farklı niteliklerle sizlere sunulmaktadır. Hayalinizdeki mekanı şekillendirecek cafe dekorasyon örnekleri için satış ofisimizi veya internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

İyi Bir Kafe Dekorasyonu Nasıl Olmalıdır?

İyi bir dekorasyon için belirli kriterler bulunmaktadır. Her mekanın kendine özgü özellikleri, hedef kitlesi ve farklı düşünceleri olan işletmecileri vardır. Projeyi yönetecek olan firmanın seçimi, iyi bir dekorasyonun kilit noktasıdır. Ancak bu şekilde, isteklerinizin tasarım aşamasının ardından mekanınız da canlanması mümkün olacaktır. Akılcı çözümleri göz önünde bulundurarak hayallerinizdeki mekanı dekore etmemiz için bizimle çalışmanızı tavsiye ederiz. Cess Mimarlık, iyi bir dekorasyon için şu etkenleri dikkate almaktadır;

 • Dekore edilecek alanın yapısı
 • Duvar ve döşemeler için kaliteli malzeme kullanımı
 • Etkili ışıklandırma
 • Renklerin uyumu
 • Eşyaların ortama uygunluğu ve fonksiyonel kullanımı
 • Nokta atışı aksesuar tercihleri

Dekorasyona başlamadan önce, her detayı titizlikle planlanan ve kağıt üzerindeki kurgunun gerçeğe dönüştürülmüş hali olan örnek projelerimizi, internet sitemizden inceleyebilir veya bizimle tanışmak için ofisimizi ziyaret edebilirsiniz.

28 mret en iyi cafe restoran dekorasyonlari

Medicafe kafe tasarimlari 1

Her kafe, bir müşteri kitlesine hizmet verme amacıyla tasarlanmaktadır. Fakat gerektiğinde herkesin keyifli vakit geçirebileceği fonksiyonlara da sahip olmalıdır. Bu nedenle kafe dekorasyonu için geliştirilen projeler, alternatif senaryolara göre de şekillenebilmektedir. Cess Mimarlık’ın dikkat çeken çözümleri ve nitelikli tasarımları, fonksiyonel mekanların nasıl olması gerektiğiyle ilgileri örnekler sunmaktadır.

Cess Mimarlık olarak, “Cafe dekorasyonu nasıl olmalıdır?” sorusuna vereceğimiz cevap şu şekilde olacaktır;

 • İşletmenizin konseptine ve tarzına uygun olmalıdır.
 • Rahat ve konforlu eşyalar tercih edilmelidir.
 • Akılcı çözümler ile mekanın her fonksiyonundan yararlanılmalıdır.
 • Renklerin ortama olan etkileri profesyonel bir şekilde kullanılmalıdır.
 • Aydınlatma tercihleri ile mekanın atmosferi yönetilmelidir. Loş ışık ve beyaz ışığın ortama etkileri çok farklı olacaktır.
 • Aksesuarlar doğru ve etkili kullanılarak dekorasyonu desteklemelidir.

Cafe Dekorasyonunda Dikkat Edilmesi Gereken Unsurlar Nelerdir?

Son yıllarda, farklı konseptli mekanların popülerleşmesiyle birlikte kafelerin sayısı da artış gösterdi. Herkesin kendi zevkine ve tarzına hitap eden kafeleri tercih etmesi kolaylaştı. Bazılarımız sakin ve sessiz ortamlarda kahve içerken sohbet edebileceği mekanları tercih ederken; bazılarımız ise geniş ve kalabalık mekanlarda rahatlıkla hareket edebilecekleri ortamlarda bulunmaktan keyif alırlar. Cess Mimarlık, modern ve yenilikçi bir anlayışla, tasarımını yaptığı kafeler için özelleştirilmiş projelere imza atmaktadır.

Cafe dekorasyonunda dikkat ettiğimiz unsurların başında müşterilerin tercihleri ve beklentileri gelmektedir. Akılcı çözümlerimiz, kafelerin maksimum konfor oranına ulaşabilmesi ve tasarımlarıyla akılda kalmasına hizmet etmektedir. Konforlu oturma alanları, estetik iç mekan tasarımları, ferah ve iyi aydınlatılmış ortamlar, etkileyici ve kaliteli eşyalar; cafe dekorasyonu için dikkat ettiğimiz unsurlar olarak güzel bir deneyim yaşatabilmek amacıyla titizlikle belirlenmektedir.

medicafe kafe ic dekorasyonlari 12

Müşteri Kitlesinin Restoran Dekorasyonuna Etkisi

Restoranların müşteri kitlelerini analiz ederek dekorasyonlarımızı etkilemesine izin vermek, Cess Mimarlık olarak en fazla keyif aldığımız projelerdendir. Restoran dekorasyonları için mekanın konumu, potansiyel müşteriler, satışı yapılan ürünler ve konsept gibi etkenler öncelikli olmaktadır. Tamamladığımız projelerin her biri bu çeşitliliğe hitap edebilecek potansiyeldedir ve yenilikçi detaylarıyla mekan arayışında olan kişileri çekmektedir.

Müşteri kitleleri temel alınarak yapılan restoran dekorasyonları için zevkimiz ve vizyonumuzla tasarladığımız projelerimizin yer aldığı portföyümüze göz atmalısınız. Kaliteli mekan tasarımları, örnek projeler, akılcı ve modern çözümler için internet sitemizden bize ulaşabilirsiniz. Hayalinizdeki konsepti cafe ve restoranlarınızda canlandırmak için satış ofisimizde bizlerle buluşabilirsiniz.

15 mret cafe restoran dekorasyonlari cephe

FARK YARATAN

Premium cafe ve restoran dekorasyon projelerimiz

Image link

Cafe Dekorasyon projesine ihtiyacınız var ? Formu doldurmaya başlayın!

Kebapçı adı verilen mekanlar, ülkemizde en fazla tercih edilen konseptlerdendir. Birbirinden lezzetli geleneksel yemeklerin tadıldığı bumekanların her birinin kendine özgü bir havası vardır. Cess Mimarlık’ın kebapçı dekorasyon fikirleri ise hayalinizdeki projeyi oluşturmanız için nokta atışı önerilerden oluşmaktadır.

Modern ve yenilikçi bir anlayışla tasarlanan kebapçı dekorasyon projeleriyle gelenekseli eşsiz bir mekan deneyimiyle birlikte sunmanız hedeflenmektedir. Rakipleriniz arasından sıyrılarak uzun yıllar adınızdan söz ettirecek mekanlar için bizimle çalışabilirsiniz. Her detayını birlikte planlayacağımız, gelenekselin en önemli temsillerinden olan kebapçılarınız için sizinle tanışmaktan mutluluk duyarız.

Döner dükkanları, genellikle iki farklı fonksiyonla karşımıza çıkar. Bunlardan biri küçük bir mekan da hızla yemek yemek, bir diğeri ise geniş ve ferah bir mekanda yavaş ve keyifle yemek yemek amacıyla tasarlanmaktadır. Cess Mimarlık, her iki konsept için de akılcı ve şık projeler geliştirmektedir.Sunduğumuz hizmetler, döner dükkanı dekorasyonu için beklentilerinizin her birini hayata geçirmeyi amaçlamaktadır.

Rahat ve hızlı hareket edilebilecek mutfak bölümü, şık ve tasarım harikası oturma alanları, eşsiz konseptleriyle Cess Mimarlık’ın tasarladığı döner dükkanlarınız, müşterilerinizin uğrak noktalılarından biri olacaktır.

Online Cafe Restoran Proje Sürecimiz

Ön Görüşme

Zoom, Google Hangouts ortamında videolu yada sesli görüşme ile taleplerinizi dinliyoruz, tasarım öngörülerinde bulunuyoruz

Mimari Proje

Mekanın rölevelerini veya autocad ortamında 2d çizimlerinizi inceliyor, tasarım fikirleri geliştiriyoruz.

Yerleşim Planı

2d üzerinde duvar projeleri hazırlıyor, mobilya tefrişlerini ergonomik olacak şekilde yerleştiriyor, ve fonksiyonel mekanlar oluşturuyoruz.

Konsept Belirleme

Kullanıcıların istek, ihtiyaç ve hobilerine uygun olarak iç mekan konsepti belirliyoruz. Bir tasarım dili oluşturuyoruz.

Eskizler

Ekip olarak bilgisayar ortamında 3 boyutlu modellemeye geçmeden önce, fikirlerimizi eskiz ortamında geliştiriyoruz.

3D Modelleme

Eskiz ortamında ortaya çıkan iç mekan fikirlerimizi, gerçek ölçüler ile 3D olarak modelleyerek, uygulama öncesi mekanınızı tüm detaylarıyla görmenizi sağlıyoruz.

Realistik Render

Uygulamada kullanacağınız tüm ürünleri 3D çalışmalarımızda kullanıyoruz. Örnek daire uygulama aşamasında, satış kataloglarınızda, sosyal medya reklamlarınızda kullanabileceğiniz yüksek çözünürlüklü realistik render hizmeti veriyoruz.

Teslim

Projenizi onayladıktan sonra, tüm imalat dosyalarınızı teslim ediyoruz.

Her ölçekten Mükemmel Referanslara sahibiz!

Spotify
airbnb
pixfort
nike
netflix
ref hasirci
Image link

Diğer Hizmetlerimiz

İhtiyacınız olan dekorasyon hizmetlerimizden birisini seçerek bizlere ulaşabilirsiniz.

Previous slide
Next slide
5/5 - (3 votes)
Bizi arayın

Hafta içi 09:00-18:00

Bize Mesaj Gönderin

7/24 bizimle iletişime geçebilirsiniz

Ortalama yanıt süremiz: 15 dakika
Hızlı İletişim Formu

Ekibimiz en kısa sürede cevap verecektir.

Ortalama Yanıt Süremiz: 1 İş günü