Cess ile Dairenizi Değerinde Satın

ÖRNEK DAİRE PROJELERİ

Mimarlık yalnızca bir sanat değil, aynı zamanda insanların yaşam biçimini değiştirip iyileştirebilecek bir hizmettir.

Her insan, yaşamını sürdürebilmek için bilinçli ve kaliteli bir biçimde tasarlanmış mekânlara ihtiyaç duymaktadır. Gün ışığı, doğal havalandırma ve doğa ile uyum içinde bir ilişki geliştirerek sağlıklı ve sürdürülebilir yaşam alanlarının tasarlanması mümkündür.

Cess Mimarlık; hayata geçirdiği her projede, az önce kısaca bahsettiğimiz mekân tasarımı için hayati önem taşıyan bu ilkeler ışığında hareket etmektedir.
Topluma, insana, doğaya ve tüm canlılara hizmet eden projeleri çok seviyoruz. Konut projeleri ise bizim için her zaman çok daha özel olmuştur çünkü bu tarz projeler, kentsel bağlamı daha yaşanabilir kılmak için yararlanabileceğimiz fırsatlara sahiptir. Siz de örnek daire projelerimizi inceleyerek; kendiniz, aileniz ve yaşadığınız kent için en bilinçli çözümlere sahip hayalinizdeki konut projesini keşfedebilirsiniz.

5+1 Örnek Daireler

Geniş bir koridora açılan yatak odaları, yemek odası ve günlük fonksiyonlarını bünyesinde bir araya getirmiş büyük bir yaşam alanı ve en güzel yemeklerin hazırlanacağı günümüz estetik şartlarına uygun hazırlanmış bir mutfak

Her biri birinden özenle hazırlanmış 5 yatak odası ve 1 büyük salondan oluşan dairelerimiz, büyük ev konforunu sonuna kadar yaşamak isteyen kullanıcılar için tasarlanmıştır. Zengin güneş ışığı alan 5+1 daireler, balkon ve teras gibi açık mekanları da aktif kullanım senaryosuna dahil ederek hazırlanmıştır.

14 sarmasik konaklari ornek daire ev dekorasyonlari

4+1 örnek daire mutfak

4+1 Örnek Daireler

Her insanın ve her ailenin mekân ihtiyacı birbirinden farklıdır. Kimi kullanıcılar daha küçük bir evde yaşamayı tercih ederken, kimileri ise birbirinden farklı mekânlar ile zenginleştirilmiş bir evde vakit geçirmekten hoşlanırlar. Her iki tarafın da kendince geçerli sebeplere sahip olduğu çok açıktır. Ancak, siz de kendinizi bahsettiğimiz ikinci grupta tanımlayanlardansanız; sizi, 4+1 örnek dairelerimizi ziyaret etmeye davet ediyoruz.

Cess Mimarlık’ın 4+1 daireleri, ailenin her bireyi için özel alanlara sahip olmayı mümkün kılarken, birlikte vakit geçirmekten de hoşlanacağınız ortak kullanım alanlarına da sahiptir.

Image link

Örnek daire projesine ihtiyacınız var ? Formu doldurmaya başlayın!

Cess Mimarlık tasarladığı her projeye kendi ruhundan bir şeyler katmaktadır. Premium daire projeleri ise kullanıcılara bundan çok daha fazlasını vaat etmektedir. Sunduğumuz Premium çözümler ve kullanımı zenginleştirilmiş mekânlar, yaşam kalitesinin üst düzeye çıkmasına olanak tanımaktadır.

Premium daire projelerimiz, mekân konforunu kaliteyi malzemeler ile birleştirerek eşsiz bir yaşam deneyimi oluşturmaktadır. Son dönemin estetik anlayışına uygun olarak tasarlanmış banyo ve mutfakların, uzun yıllar modası geçmeyecek bir mekânlar olması hedeflenmiştir.

Kapı ve pencere doğramalarından, ahşap döşemelerine; süpürgelik detaylarından, mutfak ve banyo mobilyalarına kadar her detay kullanıcılara içinde yaşamaktan mutluluk duyacakları bir ev deneyimi yaşatacaktır.

Lüks daire konsepti, özellikle ülkemizde biraz ucu açık bir tanımlama olarak kullanılmaktadır. Lüks kavramı günümüzün popüler bir terimi haline geldiğinden, “lüks daire” tanımlaması her proje için farklı şeyleri ifade etmektedir. Peki, Cess Mimarlık’ın lüks örnek daireleri, kullanıcılara tam olarak ne vaat etmektedir?

  • Kapı ve pencere doğramalarında üst kalite tercihler
  • Zamana meydan okuyan ve yenilikçi mutfak tasarımı
  • Duş ve banyo kavramını bünyesinde birleştiren, üst kalite malzeme tercihler içeren banyo çözümleri
  • Daha geniş iç mekânlar
  • Daha fazla ortak, açık ve yarı açık mekân

İnternette çok sayıda daire mimari proje örnekleri görmüş olabilirsiniz. Hayalinizdeki lüks daire konseptini gerçeğe dönüştürmeden önce örnek dairelerimizi ziyaret etmenizi ve satış ofisimize gelerek bizimle tanışmanızı şiddetle tavsiye ediyoruz.

Her mekân, belli bir yaşam kurgusu düşünülerek tasarlanmaktadır. Bu görev ya da ödev, mimarlık tanımının kendi felsefesinden gelmektedir çünkü mimarlık yaşam alanlarını kurgulama sanatıdır.

Cess Mimarlık’ın geliştirdiği tüm tasarımlar, insan ihtiyacını birinci sıraya koyarak geliştirilmiş çözümler içermektedir. Yüksek miktarda gün ışığı alan ve doğal havalandırma imkânı sunan mekânlar, yaşam kalitesini en üst seviyeye taşımayı hedeflemektedir.

Tüm ailenin bir arada zaman geçirebileceği mutfak ve yaşam alanları, gerektiğinde yalnız kalmayı mümkün kılacak yatak odaları ve istenilen her türlü fonksiyona göre şekillendirilebilecek diğer mekanlar Cess Mimarlık’ın yenilikçi ve akılcı çözümlerinde mevcuttur. “Yaşayan Bir Kurguyla Tasarlanan” adını verdiğimiz örnek dairelerimizi görmek için, satış ofisimizi veya internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Özellikle pandemi sonrası dönemde, evlerde geçirdiğimiz süre büyük bir artış gösterdi. Bazılarımız tarafından uyuma ve dinlenme mekânı olarak kullanılan evler, artık bir çoğumuzun ofisi ve okulu haline dönüştü. Hayatlarımızda meydana gelen bu köklü değişikler, mekân arayışına yeni çözümler getirmemizi zorunlu kıldı.

Mimarlık disiplininde, fonksiyon mu yoksa estetik mi gelir sorusu özellikle son 100 yılda birçok ünlü mimar tarafından farklı biçimlerde cevaplandırılmıştır. Ancak Cess Mimarlık’ın yenilikçi detaylarla çeşitlenen mekân tasarımları, fonksiyonellik ile estetiği bir arada çözümlemeyi hedeflemektedir. Fonksiyonel çözümler, mekân konforunu geliştirebilmek için olmazsa olmaz bir araçtır. Estetik değeri yüksek mekanlar ise, fonksiyonel çözümleri destekleyerek mekân konforunun en üst seviyeye çıkması sağlamaktadır.

Tasarladığımız konutlar, adeta içinde yaşayabileceğiniz birer sanat eseridir. Estetik değeri düşmeyecek ve ihtiyaç duyduğunuz konforu yıllar boyunca size temin edecek yaşam değeri yüksek mekanlar sunmaktadır.

Online Örnek Daire Proje Sürecimiz

Ön Görüşme

Zoom, Google Hangouts ortamında videolu yada sesli görüşme ile taleplerinizi dinliyoruz, tasarım öngörülerinde bulunuyoruz

Mimari Proje

Mekanın rölevelerini veya autocad ortamında 2d çizimlerinizi inceliyor, tasarım fikirleri geliştiriyoruz.

Yerleşim Planı

2d üzerinde duvar projeleri hazırlıyor, mobilya tefrişlerini ergonomik olacak şekilde yerleştiriyor, ve fonksiyonel mekanlar oluşturuyoruz.

Konsept Belirleme

Kullanıcıların istek, ihtiyaç ve hobilerine uygun olarak iç mekan konsepti belirliyoruz. Bir tasarım dili oluşturuyoruz.

Eskizler

Ekip olarak bilgisayar ortamında 3 boyutlu modellemeye geçmeden önce, fikirlerimizi eskiz ortamında geliştiriyoruz.

3D Modelleme

Eskiz ortamında ortaya çıkan iç mekan fikirlerimizi, gerçek ölçüler ile 3D olarak modelleyerek, uygulama öncesi mekanınızı tüm detaylarıyla görmenizi sağlıyoruz.

Realistik Render

Uygulamada kullanacağınız tüm ürünleri 3D çalışmalarımızda kullanıyoruz. Örnek daire uygulama aşamasında, satış kataloglarınızda, sosyal medya reklamlarınızda kullanabileceğiniz yüksek çözünürlüklü realistik render hizmeti veriyoruz.

Teslim

Projenizi onayladıktan sonra, tüm imalat dosyalarınızı teslim ediyoruz.

Her ölçekten Mükemmel Referanslara sahibiz!

Spotify
airbnb
pixfort
nike
netflix
ref hasirci
Image link

Diğer Hizmetlerimiz

İhtiyacınız olan dekorasyon hizmetlerimizden birisini seçerek bizlere ulaşabilirsiniz.

Previous slide
Next slide
5/5 - (5 votes)
Bizi arayın

Hafta içi 09:00-18:00

Bize Mesaj Gönderin

7/24 bizimle iletişime geçebilirsiniz

Ortalama yanıt süremiz: 15 dakika
Hızlı İletişim Formu

Ekibimiz en kısa sürede cevap verecektir.

Ortalama Yanıt Süremiz: 1 İş günü